banner isbank

Satranç Haberleri

Küçükler,Yıldızlar ve Emektarlar da kayıtlar uzatıldı

Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonaları kayıtları 17 Ocak Perşembe günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır.
Satranç ailemizin bilgilerine sunarız.

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası

Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası

http://www.tsf.org.tr/guncel-haberler/13490-kucukler-yildizlsr-ve-emektarlar-da-kayitlar-uzatildi

ÖDÜLLÜ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

 

son24/25  Kasım Cumartesi ve Pazar günleri Palandöken Gençlik Merkezinde Ödüllü 24 Kasım Öğretmenler günü satranç turnuvası yapılacaktır. Erzurum Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şubenin İşbirliği ile düzenlenen turnuvaya Erzurum İl sınırları içinde MEB'de halihazırda çalışan veya MEB'den emekli olup ikamet eden tüm öğretmenler katılabilir.Başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "  adresine mail atılarak yapılacaktır. Turnuva bilgisi ve ödül detayı ekteki yönergede mevcuttur.
24_KASIM_OGRETMENLER_GN_SATRANC_TURNUVASI_YNERGES.doc

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 2018

ÖDÜLLÜ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASIson24/25  Kasım Cumartesi ve Pazar günleri Palandöken Gençlik Merkezinde Ödüllü 24 Kasım Öğretmenler günü satranç turnuvası yapılacaktır.Erzurum Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şubenin İşbirliği ile düzenlenen turnuvaya Erzurum İl sınırları içinde MEB'de halihazırda çalışan veya MEB'den emekli olup ikamet eden tüm öğretmenler katılabilir.Başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atılarak yapılacaktır. Turnuva bilgisi ve ödül detayı ekteki yönergede mevcuttur.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI

Ödüllü 24 Kasım Öğretmenler Günü Turnuvası
son24/25  Kasım Cumartesi ve Pazar günleri Palandöken Gençlik Merkezinde Ödüllü 24 Kasım Öğretmenler günü satranç turnuvası yapılacaktır.Erzurum Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şubenin İşbirliği ile düzenlenen turnuvaya Erzurum İl sınırları içinde MEB'de halihazırda çalışan veya MEB'den emekli olup ikamet eden tüm öğretmenler katılabilir.Başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atılarak yapılacaktır. Turnuva bilgisi ve ödül detayı ekteki yönergede mevcuttur

Türkiye Kupası Erzurum İl Birinciliği

10/11 ve 17/18 Kasım tarihlerinde Palandöken Gençlik Merkezinde Erzurum İl Birinciliği satranç turnuvası düzenlenecektir.Turnuvamız tek kategoride yapılacaktır.Başvurular internet sitemizin 'Turnuva Kayıt' bölümünden yapılacaktır.Son başvuru 9 Kasım Cuma günü saat 17.00'dir.

Türkiye Kupası Erzurum İl Birinciliği_Yönerge  

1.TUR    1.Tur_Eslendirme.            1_Tur_Sonuclar.

2.TUR    2_ESLENDRME_TUR.      2. TUR SONUÇLAR                2.turdan  Final sıralaması

3.TUR    3.tur_eslendirme             3.TUR_SONUCLAR                 TUR_3_SIRALAMA

4
.TUR    4.TUR EŞLENDRME          4. TUR SONUÇLAR               4.Tur_Gecici_Final_Sıralaması

5.TUR    5. TUR EŞLENDİRME         SONUCLAR                         5.TUR_FİNAL_SIRALAMASI                                                

6.TUR   6.TUR_ESLENDİRME         6.tur_sonuclar                     6.tur  final_sıralaması