banner isbank

Satranç Haberleri

2018-2019 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI ERZURUM MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

2018-2019 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI ERZURUM MÜSABAKALARI BAŞLIYORTAKIMLARIMIZIN LİSTESİ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDA YER ALMAKTADIR.

KULÜPLERİN, YAYINLANAN ANA LİSTELER İÇİN TEKNİK KURULA İTİRAZ SÜRESİ 18.03.2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 17.00'DA SONA ERMEKTEDİR.ERZURUM KÜLÜPLER MÜSABAKA TAKVİMİ AŞAĞIDADIR.

ERZURUM_GRUBU_MASA ESLENDİRME_SONUÇLAR_24 MART 2019

ERZURUM_GRUBU_Takim_eslendirmeleri.xls

ERZURUM GRUBU KÜLÜPLER TAKIM LİSTELERİ 

 

ÖNEMLİ DUYURU-ERTELEME-ERZURUM OKUL SPORLARI BAŞLIYOR

Değerli Satranç Severler
2018-2019 eğitim öğretim yılı Erzurum Okul Sporları Satranç Turnuvası başlıyor. Turnuvayı iki hafta sonuna yaymış bulunmaktayız.


DEĞİŞİKLİK ŞU ŞEKİLDE OLMUŞTUR


Minikler-Küçükler Kategorisi 18-19 Mart 2019     (Son Başvuru: 15 Mart 2019)

Yıldızlar-Gençler Kategorisi 20-21 Mart 2019    (Son Başvuru: 15 Mart 2019)

şeklinde değiştirilmiştir. Tarihlerinde Palandöken Gençlik Merkezi'nde yapılacaktır.

Turnuvaya okullarımız takım halinde başvuracaklardır. Genel ve kızlar ayrı kategoride yarışacaklardır. Bir takımda 4 as 2 yedek olmak üzere en fazla 6 sporcu bulunur. Takımdaki sporcuların masa sıralamasında bir şart bulunmamaktadır. Ancak ana listede verilen sıralamada değişiklik yapılmayacaktır.
Turnuvaya katılan her Sporcuya https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx adresinden lisans yapılması gerekmektedir. Lisansı olmayan sporcu turnuvada yarışamaz. Lisans almakta sorun yaşarsanız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile iletişime geçiniz.
Turnuvaya başvuru aşağıya koyduğumuz TURNUVA KAYIT üzerinden yapılacaktır. Yıldızlar-Gençler Kategorisi son başvuru tarihi 15 Mart 2019, Minikler ve Küçükler Kategorisi son başvuru tarihi 15 Mart 2019'dur. Detaylı bilgi için yönergeleri ve Satranç Branş Talimatını okuyunuz. Turnuvaya katılan her sporcu ve antrenör yönergeleri ve FIDE kurallarını okuması ve bilmesi gerekmektedir.
Katılacak olan tüm sporcularımıza ve okullarımıza başarılar dileriz.

YILDIZLAR-GENÇLER YÖNERGE       MİNİKLER-KÜÇÜKLER YÖNERGE                                  

FİDE SATRANÇ KURALLARI
                                          BRANŞ TALİMATI 

TURNUVA KAYIT 


                                                                           FİNAL SIRALAMALARI

Gencler_Genel.xls                Gencler_Kzlar.xls               Kucuk_Genel.xls                    Kck_Kzlar.xls   

  Minik_Genel.xls                 Minik_Kzlar.xls                    Yldz_Kzlar.xls                      Yldzlar_Genel.xlsİLETİŞİM: MEHMET SALİH YILDIRIM 536 219 42 11

Küçükler,Yıldızlar ve Emektarlar da kayıtlar uzatıldı

Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonaları kayıtları 17 Ocak Perşembe günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır.
Satranç ailemizin bilgilerine sunarız.

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası

Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası

http://www.tsf.org.tr/guncel-haberler/13490-kucukler-yildizlsr-ve-emektarlar-da-kayitlar-uzatildi

ÖDÜLLÜ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

 

son24/25  Kasım Cumartesi ve Pazar günleri Palandöken Gençlik Merkezinde Ödüllü 24 Kasım Öğretmenler günü satranç turnuvası yapılacaktır. Erzurum Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şubenin İşbirliği ile düzenlenen turnuvaya Erzurum İl sınırları içinde MEB'de halihazırda çalışan veya MEB'den emekli olup ikamet eden tüm öğretmenler katılabilir.Başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "  adresine mail atılarak yapılacaktır. Turnuva bilgisi ve ödül detayı ekteki yönergede mevcuttur.
24_KASIM_OGRETMENLER_GN_SATRANC_TURNUVASI_YNERGES.doc

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 2018

ÖDÜLLÜ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASIson24/25  Kasım Cumartesi ve Pazar günleri Palandöken Gençlik Merkezinde Ödüllü 24 Kasım Öğretmenler günü satranç turnuvası yapılacaktır.Erzurum Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şubenin İşbirliği ile düzenlenen turnuvaya Erzurum İl sınırları içinde MEB'de halihazırda çalışan veya MEB'den emekli olup ikamet eden tüm öğretmenler katılabilir.Başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atılarak yapılacaktır. Turnuva bilgisi ve ödül detayı ekteki yönergede mevcuttur.