banner isbank

Satranç Haberleri

Türkiye Kupası Erzurum İl Birinciliği

10/11 ve 17/18 Kasım tarihlerinde Palandöken Gençlik Merkezinde Erzurum İl Birinciliği satranç turnuvası düzenlenecektir.Turnuvamız tek kategoride yapılacaktır.Başvurular internet sitemizin 'Turnuva Kayıt' bölümünden yapılacaktır.Son başvuru 9 Kasım Cuma günü saat 17.00'dir.

Türkiye Kupası Erzurum İl Birinciliği_Yönerge  

1.TUR    1.Tur_Eslendirme.            1_Tur_Sonuclar.

2.TUR    2_ESLENDRME_TUR.      2. TUR SONUÇLAR                2.turdan sonra Final sıralaması

3.TUR    3.tur_eslendirme             3.TUR_SONUCLAR                 TUR_3_SIRALAMA

4
.TUR    4.TUR EŞLENDRME          4. TUR SONUÇLAR  

5.TUR    5. TUR EŞLENDİRME                                                     SIRALAMA 

ÖNEMLİ DUYURU

Hedef Kolejinde sabah başlaması gereken Cumhuriyet Bayramı Satranç turnuvamız Sabah saatlerinde yapılacak olan sınav nedeniyle Cumartesi günün saat 14.00 e ertelenmiştir. Sporcuların saat 13.15 ten itibaren salonda kayit kontrol yaptirmalari gerekmektedir.Birinci tur saat 14.00'te başlayacaktır.
İbrahim YILMAZ  Başhakem 05052742350 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası

27/28 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri Hedef Kolejinin Dadaşkent'teki yerleşkesinde Cumhuriyet Bayramı satranç turnuvası yapılacaktır.Turnuvamız dört kategoride olup her kategoride ilk üçe giren sporculara Hedef Koleji sürpriz hediyeler verecektir.Ayrıca diğer tüm sporculara kitap hediye edilecektir.Sınırlı kontenjanlara sahip turnuvamızın son başvuru tarihi 26 Ekim Perşembe günü saat 17.00'dir.Turnuvaya başvuru iki aşamalıdır:
1)sitemizin  turnuvaya kayıt bölümünden ilgili kategoriye başvurmak(Yanlış kategoriye başvurular silinecektir.)Sporcu 2018/2019 Türkiye Satranç Federasyonun Sporcu lisansına sahip olmalıdır.Lisansı olmayan sporcular https://lisans.tsf.org.tr/online/ adresinden lisans yapabilirler.)
2) Hedef Kolejine başvurarak kayıt kabul formunu doldurmaları ile başvuru tamamlanmış olur.(Dadaşkentteki yerleşke ve İsmet Paşa ilkokulunun yanındaki Hedef Temel Lisesinde kayıtlar yapılabilir.)
29_EKM_CUMHURYET_BAYRAMI_SATRAN_TURNUVASI.pdf
Turnuva Başhakemi İbrahim YILMAZ GSM No:05052742350

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2018/2019 İL FAALİYET PROGRAMI

2018/2019 Yılı Satranç il Faaliyet programı 

2018-2019faaliyet_program_ERZURUM.xls